ПРОИЗВОДИ

ПРИКАЗ НА ПРОИЗВОД

ЗА САД

 • Jiangxi Џилардино Градежни материјали технологија копродукции, ООД

  Jiangxi Џилардино Градежни материјали технологија копродукции, ООД

  Вложивме 50 милиони долари од фабриката на СПЦ, Нашата фабрика зафаќа површина од 64.000 квадратни метри, и се опремени со 30 екструдерски линии, 6 сечење и slotting машини, 4 UV слој линии. Обемот на производството е 45.000 квадратни метри по day.Our компанија е во областа ПВЦ подови за повеќе од 10 години, со искусен и обучен тим за продажба. Ние сме во потрага за дилери, дистрибутерите и бизнис OEM партнери. Добредојдовте да не контактирате за било какви прашања!
 • Да се ​​обезбедат подобри животниот простор

  Да се ​​обезбедат подобри животниот простор

  100% од нашите производи се преку квалитетот инспекција пред испорака на нашите клиенти.
 • нашата способност

  нашата способност

  · 50 милиони долари инвестиции
  · 64.000 квадратни метри работилница
  · 30 екструдерски линии
  · 6 сечење и slotting машини
  · 4 UV слој линии
  · 45.000 квадратни метри на производство на ден

СЕРВИС

Многу добро

 • Нашата секојдневна ОБВРСКА

  Создавање на подобри животниот простор за нашите клиенти.
 • Еден-стоп услуга

  Нашите членови на тимот се трпеливи и искусни. Обезбедување на добра СПЦ тротоарите за да одговараат на вашиот уникатен стил. Од цел да се испорака, инсталација и пост-продажни услуги.
 • ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА

  Нашиот технички оддел им помага на нашите монтери целиот свет за големи работни места и конкретни настани.

ВЕСТИ

прес-центар

WhatsApp Онлајн Chat!