Кина 4mm цврсти штица СПЦ винил подови за внатрешни трајни производители и добавувачи | Џилардино

Добредојдовте на Џилардино

4mm крути винил штица СПЦ тротоарите за внатрешни трајни

Краток опис:

Model: БСА 01
дебелина: 4.0 mm~8.0 mm
Wear Layer: 0.2 mm~0.7 mm
Size: 184*1220 mm or Customized
Installation: Uniclick
Application: Office、Hotel、Hospital、Restaurant、Home etc.

 

 

 

 

 

 

 

22

 

 


детали за производот

33

производ вовед

СПЦ винил тротоарите е совршен за двете станбени простори и комерцијални поставувања.

крути основни конструкција обезбедува максимална стабилност и отпорност на удар, се крие под-кат несовршености и гарантира траен перформанси.

На фталат-бесплатно, дамки и учениците отпорни бенефиции обезбедува совршено решение подови за целото ваше семејство.

Различни дизајни и текстури во комбинација со 100% водоотпорен штици се обезбеди нов кат изглед за годините што доаѓаат.

Карактеристики и структура

结构 11

Технички податоци на СПЦ тротоарите

Димензионална стабилност / EN ISO 23992 Мина
Отпорност на абразија / EN 660-2 Мина
звук рејтинг 67 ДКД
Се лизга отпор / DIN 51130 Мина
Отпорност на топлина / EN 425 Мина
Статичко оптоварување / EN ISO 24343 Мина
отпорност рициново тркала / Задоволува EN 425 Мина
Влијание класа на изолација 73 IIC
Хемиска отпорност / EN ISO 26987 Мина
Густина на чад / EN ISO 9293 / EN ISO 11925 Мина

Линија за производство и транспорт

СПЦ винил тротоарите
СПЦ винил тротоарите

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
    WhatsApp Онлајн Chat!