Добредојдовте на Џилардино

Контактирајте не

Jiangxi Џилардино Градежни материјали технологија копродукции, ООД

адреса

Zhongxin Road, Yujiang Industry Park, Yujiang County, Yingtan City, Jiangxi Province

Е-пошта

sales1@gilardinogroup.com

телефон

 + 86-21-39982799

WhatsApp: +86-13701887891

 

часа

Sales office time ---  Monday-Friday: 9:00 am to 6:00 pm

     Online service ---  24 / 7

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

WhatsApp Онлајн Chat!