PRODUKTET

PRODUCT DISPLAY

RRETH SHBA

 • Jiangxi Gilardino Building Materials Technology Co, Ltd

  Jiangxi Gilardino Building Materials Technology Co, Ltd

  Ne kemi investuar 50 milion dollarësh në fabrika SPC, bimë ynë mbulon një sipërfaqe prej 64.000 metra katrorë, dhe janë të pajisura me 30 linja nxjerrje, 6 prerja dhe makina slotting, linjat veshja 4 UV. Vëllimi i prodhimit është 45.000 metra katror në kompaninë day.Our ka qenë në fushën e parket PVC për më shumë se 10 vjet, me ekipin e shitjes me përvojë dhe të trajnuar. Ne jemi në kërkim të shitësit, shpërndarësit dhe partnerët OEM të biznesit. Mirëpritur të na kontaktoni për çdo pyetje!
 • PËR sigurojë hapësira më të mira jetese

  PËR sigurojë hapësira më të mira jetese

  100% e produkteve tona janë me anë të inspektimit të cilësisë para dorëzimit për klientët tanë.
 • Aftësia jonë

  Aftësia jonë

  · Investim 50 milion dollarësh
  · 64,000 metra katror punëtori
  · 30 linjat nxjerrje
  · 6 prerjes & slotting makina
  · 4 UV linjat Veshje
  · 45.000 metra katrore e prodhimit në ditë

SHËRBIMI

Shume mire

 • ANGAZHIMI tonë të përditshme

  Krijimi i hapësirave të mira jetese për klientët tanë.
 • SERVICE ONE-STOP

  Anëtarët e ekipit tonë janë të durueshëm dhe me përvojë. Sigurimi i parket përsosur SPC që të përputhet me stilin tuaj unik. Nga qëllim për shpërndarjen, instalimin dhe pas shitjes shërbimi.
 • MBESHTETJE TEKNIKE

  Departamenti ynë teknik ndihmon lexuesit tanë në të gjithë botën për punë të mëdha dhe ngjarje të veçanta.

LAJME

LAJME CENTER

WhatsApp Online Chat!