Mirë se vini në Gilardino

Our Company

Our Mission

GILARDINO’s mission is to be the trustable and reliable supplier as well as build a reputable brand name with global influence in the flooring industry.

Prezantimi

     GILARDINO prides itself on unequaled expertise in producing healthy, stylish and eco-friendly resilient flooring products, mainly SPC Rigid Core Vinyl Flooring, Luxury Vinyl Flooring, PVC Commercial Vinyl flooring, SPC Wall Deco Panels and etc. With two flooring mills located in Jiangxi province and Hebei province of China, GILARDINO has large facilities readily available to fulfill clients' orders with speed and dependable availability. 

    Our depth of experience and expertise in the resilient flooring industry allows us to offer the ideal combination of prompt delivery and accurate service. We take pride in using quality materials, state-of-the-art equipment and exacting safety and quality control measures to ensure that each and every customer receives the highest quality product. With numerous and varied styles to choose from, each collection comes with its own factory warranty.

    In year 2019, Jiangxi Gilardino Building Materials Technology Co.incorporated with Shanghai Topjoy Industrial Co., Ltd, marking a new Milestone of the company development towards professionalization and internationalization in world resilient flooring industry.

未标题-1

Fabrika e prodhimit tonë linjë

Paketimi dhe transporti

未标题-1

FAQ Of KPS Kliko Plank Vinyl parket

 

Q1: A është kompania juaj një tregtare një apo një fabrikë?

A: Fabrika dhe tregtia (ne kemi faqen e vet tonë fabrikë.)

 

Q2: Si mund të marr një mostër të materialit të kërkuar për të konfirmuar cilësinë?
A: Ju lutem jepni madhësinë e saktë dhe trashësi ju duhet sa më shumë të jetë e mundur. Ne do të zgjedhin mostrat e duhura për ju sipas specifikimeve tuaj.

 

Q3: Sa është ngarkuar juaj mostër?
A: Ne ofrojmë mostër të lirë me mallrave të mbledhur apo të mallrave të parapaguar nga konsumatori. Dhe koha Express është 3-5 ditë pune.

 

Q4: Si në lidhje tuaj Sasia minimale rendit (moq)?
A: produkt i rregullt: 200 metra katror në dizajn.

 

Q5: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Zakonisht 10-30 ditë. Ne vet 30 rreshta nxjerrje, prerja 6 & slotting makina, linjat Veshje 4 UV dhe qindra punëtorëve të kualifikuar, i cili mund të garantojë shpërndarjen në kohë.

 

Q6: A mund të na ndihmojnë për të shkurtuar kohën çojë? Sepse nuk ka kohë të mjaftueshme lënë për ne që të dorëzojë mallrat për të klientit tonë brenda kohës të çojë.
A: Në një farë mënyre, po, ne mund të merrni fabrika jonë riskedulimin e prodhimit, për aq kohë sa kohë të çojë e klientëve tanë të tjera nuk janë prekur.

 

Q7: Çfarë është pagesa juaj?
A: Termi jonë e pagesës është normalisht nga T / T-30% paraprakisht si depozitë, dhe bilanci paguar para shippment. Ne gjithashtu pranojnë L / C, PayPal, dhe Western Union.


WhatsApp Online Chat!