Mirë se vini në Gilardino

Na kontaktoni

Jiangxi Gilardino Building Materials Technology Co, Ltd

Adresë

Zhongxin Road, Yujiang Industry Park, Yujiang County, Yingtan City, Jiangxi Province

E-mail

sales1@gilardinogroup.com

telefon

 + 86-21-39982799

WhatsApp: +86-13701887891

 

orë

Sales office time ---  Monday-Friday: 9:00 am to 6:00 pm

     Online service ---  24 / 7

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!